Mikenopa

Aktuality


AV Mikenopa Day

27.8.2013
Společnost Mikenopa vás zve jako již tradičně na svůj prezentační den s názvem AV MIKENOPA DAY.
více

Nový Hotel Park Inn Pulkovskaya

30.7.2013
Hotel Park Inn Pulkovskaya si vybral Mikenopu jako výhradního poskytovatele služby Fast@Friendly Internet Access. V současné době splňuje Wi-Fi síť hotelu veškeré požadavky hostů a to jak v kvalitě služby, tak v rychlosti připojení. Hotel poskytuje svým klientům oba typy internetu, bezplatný a…
více

Wi-Fi v kongresových prostorách hotelu andel´s Praha.

12.6.2013
Mikenopa a.s. provedla kompletní rekonstrukci Wi-Fi sítě v konferenčních prostorách hotelu. Byla použita technologie Cisco. Dnes splňuje všechny požadavky konferenčních hostů.
více

Nový informační systém DigiPanels v hotelu International Brno.

12.6.2013
Slavný brněnský hotel Best Western Premier International Brno je vybaven deseti velkoplošnými LCD obrazovkami sloužící k navigaci hostů a celkově dotváří estetiku rekonstruovaného hotelového lobby.
více

Wi-Fi pro hotel Ventana.

12.6.2013
V samém centru Prahy, na Staroměstském náměstí, v historické památkově chráněné budově. Mikenopa navrhla a realizovala velmi kvalitní pokrytí Wi-Fi.
více

Capsis Hotel Thessaloniki se stal rychlejší než kdykoliv předtím díky společnosti Mikenopa!

17.9.2012
Mikenopa Hellas Ltd. pokračuje ve svém růstu v Řecku expanzí v Thessaloniki díky zahájení spolupráce s největším hotelem v Thessaloniki – hotelem Capsis v centru města.
více

Mikenopa u Hadriánova oblouku díky hotelu Athens Gate

17.9.2012
Mikenopa Hellas Ltd. prohloubila svou spolupráci s významnými hotely dokončením instalace nejmodernějšího bezdrátového přístupu k internetu ve ctyřhvězdičkovém hotelu Athens Gate v centru města.
více

Anatolia Hotel Thessaloniki si volí společnost Mikenopa

17.9.2012
Mikenopa Hellas pokračuje ve svém růstu v Řecku expanzí ve městě Thessaloniki zahájením spolupráce se čtyřhvězdičkovým hotelem Anatolia v centru města.
více
|< 1 2 3 6 7 8 9 >|

?
NAPOVEDA
povinné