Mikenopa

Aktuality


JW Marriott Cannes

19.5.2018
JW Marriott Cannes se nachází ve středobodu města, jež známe zejména díky proslulým filmovým festivalům a luxusním plážím Azurového pobřeží. Hoteloví hosté můžou nyní sdílet své příběhy on-line snadně a bleskurychle, a to díky čersvě uzavřené spolupráci mezi hotelem a společností Mikenopa.
více

Lisbon Marriott Hotel

18.5.2018
Lisbon Marriott Hotel, nacházející se v blízké vzdálenosti od městského centra a letiště, je perfektním útočištěm pro kohokoliv, kdo si přeje navštívit Portugalsko. Pětihvězdičkové služby tohoto hotelu nyní také zahrnují vysokorychlostní internet od Mikenopy.
více

Radisson BLU Resort Swinoujscie

8.8.2017
Mikenopa úspěšně dokončila instalaci v hotelu Radisson BLU Resort Swinoujscie. Nyní tento luxusní plážový hotel poskytuje také rychlý a spolehlivý Wi-Fi internet s non-stop podporou Mikenopy.
více

Mikenopa se stala partnerem společnosti Otrum

16.6.2017
Mikenopa se stala partnerem společnosti Otrum
více

Mikenopa v centru lázeňství

30.5.2017
Orea Spa Hotel Palace Zvon se stal dalším hotelem ve správě společnosti Mikenopa. Půvabný hotel v centru Mariánských Lázní s kapacitou 126 pokojů se nyní pyšní kompletně novou Wi-Fi sítí splňující nejpřísnější standardy dle normy 802.11 AC. Lázeňští hosté si tak již mohou krátit čekání na léčebné…
více

Děkujeme za důvěru OREA Hotelu Pyramida v Praze

10.3.2017
Populární kongresový hotel s kapacitou 1100 delegátů a 336 moderními pokoji si vybral komplexní řešení od Mikenopy. Vysoce kvalitní Wi-Fi síť je postavena dle normy 802.11 AC. Je řízena virtuálním kontrolerem v cloudu. Mikenopa zde poskytuje kompletní online monitoring provozu sítě a non stop…
více

Nový zákazník v Polsku

25.11.2016
Mikenopa začala poskytovat služby dalšímu zákazníkovi v Polsku. Jsme rádi, že je to právě Radisson BLU Kraków. Nyní i hosté tohoto krásného hotelu mohou využívat profesionální a vysoce bezpečný systém přístupu na internet.
více

Nejnovější brněnský hotel s F@FIA od Mikenopy

2.11.2016
Jsme hrdí, že jsme se stali dodavatelem a servisním partnerem nově otevřeného moderního brněnského hotelu Courtyard Brno, kde jsme začátkem listopadu úspěšně dokončili instalaci sítě.
více
|< 1 2 3 4 5 7 8 9 >|

?
NAPOVEDA
povinné