Mikenopa

Aktuality


JW Marriott Ankara

22.2.2019
Je nám nesmírným potěšením oznámit další partnerskou spolupráci. Luxusní JW Marriott Ankara nyní má vysokorychlostní internet od turecké pobočky Mikenopy. Jsme velmi šťastní, že můžeme sloužit tomuto úchvatnému hotelu.
více

Radisson Collection Tsinandali

12.2.2019
Jsme nadšení, že můžeme oznámit partnerství s Radisson Collection Tsinandali. Tento úchvatný palác se nachází v gruzínské oblasti Telavi, která je známá pro svá vynikající vína a přírodu. Převratné Wi-i řešení od Mikenopy nyní pomůže hotelovým hostům sdílet své okouzlující příběhy se světem.
více

Ritz-Carlton Astana

9.1.2019
Mikenopa je potěšena, že může oznámit partnerství s Ritz-Carlton Astana. Tento luxusní hotel je součástí ikonických Talan Towers, 145,6m vysokým dvouvěžovým mrakodrapem v srdci obchodního centra Astany.
více

Ritz-Carlton Istanbul

3.12.2018
Mikenopa oznamuje nové partnerství s hotelem Ritz-Carlton Istanbul. Je nám potěšením poskytovat to nejlepší bezdrátové internetové připojení pro tento luxusní hotel, který ční nad Bosporským průlivem.
více

Radisson Blu Strand Stockholm

28.11.2018
Prozkoumejte švédské hlavní město z jednoho z jeho nejikoničtějších hotelů – Radisson Collection Hotel, Strand Stockholm. Hotel je příhodně umístěný nedaleko středověkého městského centra a z jeho pokojů můžete obdivovat Královské dramatické divadlo a vždy rušnou vodní dopravu skandinávské…
více

AC Hotel Belfast

15.11.2018
Mikenopa s potěšením oznamuje nově uzavřené partnerství s hotelem AC Hotel Belfast. Je nám ctí, že můžeme provozovat naše pětihvězdičkové internetové spojení v centru severoirského hlavního města.
více

TeriBear Run 2018

19.9.2018
Naši agilní běžci ušli či uběhli mnoho kilometrů pro charitu toto září. Po deseti dnech těžké dřivy tým Mikenopa nasbíral 766,5km, což dětským charitativním organizacím přispělo částkou 22 995 Kč. Uvidíme se znova za rok, TeriBear Run!
více

AC Hotel Venezia

28.5.2018
Úžasné Benátky patří mezi nejnavštěvovanější turistická centra Itálie. Nově otevřený AC Hotel Venezia klade ten nejvyšší důraz na kvalitu svých služeb, a proto svým hostům nyní nabízí bezdrátové internetové připojení od Mikenopy.
více
|< 1 2 3 4 7 8 9 >|

?
NAPOVEDA
povinné