Mikenopa

Aktuality


Moxy Katowice

21.6.2019
Je nám potěšením oznámit další partnerství. Hotel Moxy Katowice si vybral Mikenopu, aby seřídila jeho Wi-Fi systém pro své hosty. Je nám ctí, že můžeme sloužit tomuto úchvatnému hotelu.
více

Aloft London Excel

12.4.2019
Mikenopa a Aloft London Excel se nedávno stali obchodními partnery. Cítíme se poctěni, že můžeme sloužit tomuto hotelu se silnou, impozantní přítomností v londýnské čtvrti East End.
více

Holiday Inn Express Yerevan

9.4.2019
Jsme nadšení, že můžeme oznámit další partnerství. Holiday Inn Express Jerevan se nedávno přidal do portfolia klientů Mikenopy a jsme šťastní, že můžeme hotelu poskytovat náš rychlý a přátelský internet.
více

Staybridge Suites Haag

1.4.2019
Mikenopa oznamuje partnerství s dalším úchvatným členem IHG – Staybridge Suites Haag. Je nám ctí sloužit tomuto hotelu a zařizovat jeho klientům naše pětihvězdičkové internetové připojení.
více

Radisson Blu Scandinavia Hotel Gothenburg

11.3.2019
Radisson Blu Scandinavia Hotel Gothenburg se nedávno stal partnerem Mikenopy a my jsme nadšení z naší budoucí vzájemné spolupráci.
více

Crowne Plaza Tretyakovskaya

5.3.2019
Mikenopa získala nového prestižního partnera v samotném centru Moskvy - Crowne Plaza Tretyakovskaya. Jsme poctěni, že jsme certifikovaným prodejcem pro hotelovou skupinu IHG a těšíme se na spolupráci s tímto úžasným hotelem.
více

RADISSON HOTEL & SUITES, GDANSK

1.3.2019
Mikenopa se stala poskytovatelem internetu nového luxusního hotelu Radisson Hotel & Suites, Gdansk v Polsku. Hotel má celkem 350 pokojů a je lokalizovaný na nábřeží naproti ostrovu Spichrzów.
více

Park Tower Knightsbridge London

25.2.2019
Úchvatný Park Tower Knightsbridge London vyhledával modernizaci své Wi-Fi sítě a Mikenopě bylo potěšením připravit na míru šité řešení pro tento hotel v srdci Británie.
více
|< < 1 2 3 7 8 9 >|

?
NAPOVEDA
povinné