Mikenopa

Aktuality


Aloft London Excel

12.4.2019
Mikenopa a Aloft London Excel se nedávno stali obchodními partnery. Cítíme se poctěni, že můžeme sloužit tomuto hotelu se silnou, impozantní přítomností v londýnské čtvrti East End.
více

Holiday Inn Express Yerevan

9.4.2019
Jsme nadšení, že můžeme oznámit další partnerství. Holiday Inn Express Jerevan se nedávno přidal do portfolia klientů Mikenopy a jsme šťastní, že můžeme hotelu poskytovat náš rychlý a přátelský internet.
více

Staybridge Suites Haag

1.4.2019
Mikenopa oznamuje partnerství s dalším úchvatným členem IHG – Staybridge Suites Haag. Je nám ctí sloužit tomuto hotelu a zařizovat jeho klientům naše pětihvězdičkové internetové připojení.
více

Radisson Blu Scandinavia Hotel Gothenburg

11.3.2019
Radisson Blu Scandinavia Hotel Gothenburg se nedávno stal partnerem Mikenopy a my jsme nadšení z naší budoucí vzájemné spolupráci.
více

Crowne Plaza Tretyakovskaya

5.3.2019
Mikenopa získala nového prestižního partnera v samotném centru Moskvy - Crowne Plaza Tretyakovskaya. Jsme poctěni, že jsme certifikovaným prodejcem pro hotelovou skupinu IHG a těšíme se na spolupráci s tímto úžasným hotelem.
více

RADISSON HOTEL & SUITES, GDANSK

1.3.2019
Mikenopa se stala poskytovatelem internetu nového luxusního hotelu Radisson Hotel & Suites, Gdansk v Polsku. Hotel má celkem 350 pokojů a je lokalizovaný na nábřeží naproti ostrovu Spichrzów.
více

Park Tower Knightsbridge London

25.2.2019
Úchvatný Park Tower Knightsbridge London vyhledával modernizaci své Wi-Fi sítě a Mikenopě bylo potěšením připravit na míru šité řešení pro tento hotel v srdci Británie.
více

JW Marriott Ankara

22.2.2019
Je nám nesmírným potěšením oznámit další partnerskou spolupráci. Luxusní JW Marriott Ankara nyní má vysokorychlostní internet od turecké pobočky Mikenopy. Jsme velmi šťastní, že můžeme sloužit tomuto úchvatnému hotelu.
více
|< < 1 2 3 7 8 9 >|

?
NAPOVEDA
povinné